Oprogramowanie EPOS

Zastanawiasz się czym jest oprogramowanie EPOS? To centralny punkt biznesu gastronomicznego. EPOS system (point-of-sale system) to połączenie terminalu oraz oprogramowania, które pozwala na przeprowadzanie transakcji między obsługą, a klientem. System ten upraszcza zarządzanie lokalem.

Wielu właścicieli lokali gastronomicznych czerpie ogromne benefity, korzystając z oprogramowania EPOS. Nie ma w tym nic dziwnego, systemy te usprawniają procesy sprzedażowe, a przecież sukces lokalu opiera się na sprzedaży oraz wysokim poziomie obsługi klienta.

Funkcje oprogramowania EPOS

 Nasze systemy EPOS zapewniają coś więcej, niż tylko wygodę podczas codziennych transakcji. Zwiększamy szansę naszych klientów na sukces przez dostarczenie im narzędzi do efektywnego zarządzania całym obiektem gastronomicznym.

Wiele kluczowych procesów w zarządzaniu lokalem gastronomicznym to żmudna i wyczerpująca praca. Oprogramowanie EPOS zostało stworzone z myślą o personelu oraz managerach lokali, aby mogli usprawnić swoją pracę i więcej czasu poświęcić na profesjonalną obsługę klienta. Co zyskujesz dzięki naszemu systemowi?

  • Raporty sprzedaży – gromadź i analizuj dane sprzedażowe, aby podejmować precyzyjne decyzje biznesowe;
  • Kontrola zapasów – zarządzaj i miej pod kontrolą ilość zapasów, aby wiedzieć kiedy i jak często zamawiać produkty;
  • Zarządzanie personelem – ewidencja czasu pracy oraz ustalanie grafiku zmian;
  • Kompatybilność – możliwość tworzenia wielowymiarowych raportów i eksportu do innych programów kalkulacyjnych;
  • Graficzna wizualizacja sali – dokładne odwzorowanie Twojego lokalu, upraszczające rezerwację stolików oraz usprawniające obsługę gości;
  • Wiele, wiele więcej – zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modułami i ich funkcjami jakie oferuje Foodsfoft!

Czy wprowadzić oprogramowanie EPOS w moim lokalu?

Realia rynkowe wskazują, że duża grupa właścicieli lokali wciąż waha się, czy wprowadzić oprogramowanie EPOS do swojego biznesu.

Wprowadzenie nowej technologii zawsze wiąże się ze strachem i niepewnością, co do zwrotu z inwestycji. Prawdopodobnie jest to główny powód oporów przed implementacją oprogramowania dla gastronomii.

Brak centralnego punktu zarządzania, jakim jest EPOS, może prowadzić do zwolnienia tempa rozwoju Twojego biznesu oraz przegapieniem istotnych danych. Mając wgląd w raporty sprzedażowe, stan zapasów czy dostęp do panelu analiz jesteś w stanie podejmować trafniejsze decyzje w kierowaniu lokalem gastronomicznym.

Jedną z częstych obiekcji w stosunku do systemów EPOS jest obawa przed skomplikowaną obsługą programu. Oprogramowanie firmy FoodSoft to produkt dopracowany w najmniejszym szczególe – zapewniający miły dla oka design oraz intuicyjny interfejs, z którym bez problemu poradzi sobie personel lokalu. W naszym systemem wprowadzanie produktów, uzupełnianie zapasów czy przeprowadzanie transakcji to czysta przyjemność.

Jaki system EPOS wybrać?

Teraz kiedy już wiesz jak oprogramowanie EPOS może pomóc w rozwoju Twojego lokalu, nadszedł czas na wybór odpowiedniego systemu.

Podstawowym pytaniem, na jakie musisz sobie odpowiedzieć to: Czego potrzebuje mój lokal? Na pewno dobrze wiesz czego nie potrzebuje Twój lokal – drogiego, przestarzałego i skomplikowanie oprogramowania gastronomicznego. Natomiast wiedza o tym, co jest niezbędne do rozwijania biznesu gastronomicznego wymaga czasu oraz obserwacji.

Team FoodSoft, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zwiększaniu efektywności i dynamiki rozwoju lokali gastronomicznych, pomoże Ci podjąć decyzje o wyborze odpowiedniego systemu EPOS. Poza najwyższej jakości sprzętem i oprogramowaniem, zapewniamy doradztwo i pomoc w kwestii dobory modułów. Zaufaj nam, wprowadzanie technologii do lokali gastronomicznych opanowaliśmy do perfekcji.